SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH I CIĘŻĄROWYCH - AUTA NOWE I UŻYWANE.Firma AUTO-PLUS Sp.k. istnieje na rynku od 1996 roku. Przez lata działalności wykształciliśmy własne standardy działania i obsługi klientów.
Dealer Samochodów Dostawczych - auto-plus.com.pl
W naszej ofercie znajduje się ok. 200 samochodów:
  • DOSTAWCZYCH
  • CIĘŻAROWYCH
  • BUSÓW
  • POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH
pochodzących głównie z krajów Unii Europejskiej.

Przemyślana polityka inwestycyjna i konsekwencja w realizacji założonych sobie celów dają najlepszy z możliwych efektów jakim jest stabilny rozwój firmy.
Strategicznym celem naszej firmy jest budowa nowoczesnego przedsiębiorstwa, profesjonalnie i kompleksowo obsługującego klientów.
Kierunki rozwoju naszej firmy określone są z uwzględnieniem sytuacji na wciąż zmieniającym się rynku samochodowym w Polsce.
Gwarancją sukcesów jest dla nas profesjonalizm w każdym działaniu, dlatego w żadnym z obszarów którymi się zajmujemy nie ma miejsca na przypadkowość. Począwszy od naszych kontaktów z Klientem, poprzez doradztwo techniczne i finansowe.
Pomożemy Państwu nie tylko w wyborze samochodu jako użytecznego narzędzia pracy i wizytówki firmy, ale również w wyraźnym zmniejszeniu kosztów firmy przez atrakcyjną formę finansowania tego pojazdu.

------------>>>> MINIMUM FORMALNOŚCI - 100% ZADOWOLENIA KLIENTÓW <<<<------------